img
Junkers
Viadrus
Atmos
Benekov
Imergas
Brötje
Viessmann
 
 


 

 

 

   
 

Předkládáme Vám naši nabídku služeb které provádíme jako hlavní činnosti a v nichž jsme si jisti že Vám nabídneme profesionální postupy, kvalitní práce v oboru vodo, topo, plyn. montáž topení a s ním spojená instalace plynového kotle již není jedinou službou jak to bývalo, nabídka služeb je mnohem širší a navíc zkušenosti v těchto postupech jsou již naší hlavní devizou kterou můžeme nabídnout.


montáž rozvodů vody a kanalizace
k montáži vody používáme plasty PPR, měď i pozinkované potrubí. Kanalizaci montujeme z plastového potrubí HT a KG.

dodávka a montáž veškerého zařízení do koupelen a wc
dodávka a montáž zařizovacích předmětů je vždy dle výběru zákazníka. Využíváme nabídky koupelnového studia KTO-Haná Kroměříž, GIENGER spol, s.r.o., kde je možno si vybrané zboží prohlédnout a vyzkoušet.

rekonstrukce koupelen a wc včetně zednických prací
demontáže bytových jader, stávajících koupelen a ostatních sociálních zařízení. Odvoz suti na skládku a následnou montáž nových rozvodů. Na přání kompletní zednické a obkladačské práce.


rekonstrukce rozvodů vody a kanalizace bytového fondu
výměnu potrubí v bytových domech jak ležaté, tak stupačky vody, kanalizace a plynu.

montáž topení etážového, podlahového a ústředního
rozvody topení montujeme z oceli, mědi i plastu dle projektové dokumentace, nebo si rozvody spočítáme sami. Na podlahové topení používáme systém UNIVERSA Rakouského výrobce s kvalitními materiály zabraňující pronikání kyslíku do potrubí. To má vliv na dlouhou životnost veškerého materiálu připojeného na rozvody topení včetně plynového kotle.

montáž vnitřní plynoinstalace
k montáži plynového potrubí máme vyškolené pracovníky s úředními zkouškami na svařování ocelových trubek i CU potrubí.

montáž elektroinstalací
každá koupelna při rekonstrukci potřebuje novou elektroinstalaci. Každý nově připojený plynový kotel, nebo kotel na biopaliva také potřebuje nové připojení, které umíme nainstalovat.


 
   
     

 

 

 
individuální Záruka
5 let jen u nás

Individuální řešení od nás - vycházíme vstříc všem zákazníkům s prodlouženou zárukou na naše produkty.